💡 Be smart, use smarthome

Zwiększ wartość swojej nieruchomości, dzięki Smartyhome

Wszystkie nowobudowane inwestycje w swojej ofercie posiadają rozwiązania smart. My przystosujemy Twoją nieruchomość pod najnowocześniejsze technologie i pomożemy wyróżnić się z tłumu, jednocześnie zwiększając wartość nieruchomości.

500

zł/m2

Nawet tyle możesz zyskać inwestując w smarthome

96

%

Tyle mieszkań na rynku, nie jest jeszcze smart

inwestycja
SMARTYHOME 21
Team Member Image 4 e1707405115652
SMARTYHOME 21

Co zapewnia technologia Smarthome?

Komfort

Komfort

Nasze rozwiązania SmartHome są stworzone po to, abyś mógł cieszyć się niezrównanym komfortem w swoim domu. Sterowanie urządzeniami i oświetleniem nigdy nie było tak proste.

Efektywność

Efektywność

Dzięki inteligentnym systemom SmartHome oszczędzasz zarówno czas, jak i energię. Nasze rozwiązania pozwalają zoptymalizować wykorzystanie zasobów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Twój spokój ducha jest dla nas priorytetem. Zabezpieczamy Twój dom za pomocą najnowszych technologii, zapewniając ciągłą ochronę.

Dostosowanie

Dostosowanie

Rozumiejąc twoje potrzeby i codzienne rutyny, tworzymy spersonalizowane rozwiązania, które doskonale pasują do twojego stylu życia.

Innowacyjność

Innowacyjność

Oferujemy najnowocześniejsze technologie, które wprowadzają innowacyjność do twojego domu. Uczyń go inteligentnym i przyjaznym środowisku.

Prostota

Prostota

Nasze systemy są nie tylko inteligentne, ale także łatwe w użyciu. Sterowanie Twoim domem staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Zmieniamy przeszłość, kształtując przyszłość

Nie ma znaczenia z którego roku pochodzi Twoja nieruchomość. Jesteśmy w stanie przystosować każde mieszkanie czy dom pod rozwiązania smarthome, sprawiając, że życie stanie się prostsze i bardziej komfortowe.  Nasze doświadczenie pozwala na niemal nieograniczone możliwości adaptacji przestrzeni do nowoczesnych potrzeb klientów. 

Oto dlaczego warto

Energia 1

Zwiększ wartość Twojej nieruchomości

Roczny wzrost wartości rynku smarthome, szacuje się na 27,07%. Inwestując w konwersję Twojej nieruchomości na inteligentną, zwiększysz jej wartość. to ostatni dzwonek, aby zainwestować w przyszłość.

Energia 1

Wyróżnij swoją ofertę z tłumu

Wszystkie nowobudowane inwestycje są wyposażone w rozwiązania smarthome. Sprawimy, że Twoja nieruchomość z rynku wtórnego będzie tak samo atrakcyjna jak nieruchomości od dewelopera.

Co znajdziesz w naszej ofercie

Nasza usługa polega na przystosowaniu nieruchomości pod technologię smart. Wspólnie opracujemy plan działania, który przyniesie Ci korzyść. Następnie bezinwazyjnie zamontujemy wszystkie potrzebne urządzenia i przygotujemy zestaw materiałów promocyjnych. Nasze rozwiązania zawsze pozostają dopasowane do potrzeb użytkownika, dlatego w ramach usługi dostosujemy smart nieruchomość pod nowego właściciela.

Plan to podstawa smarthome

Wspólnie spotkamy się, by opracować plan działania i wybrać jak najlepsze rozwiązania dla Twojej nieruchomości.

Bezinwazyjność rozwiązań

Wyremontowane mieszkanie? Żaden problem. Nasze rozwiązania są zupełnie bezinwazyjne, więc nie musisz martwić się o wiercenie w ścianach.

Marketing oferty sprzedaży

Przygotujemy zestaw indywidualnych materiałów graficznych, prezentującej zalety i możliwości smart nieruchomości, ułatwiając prezentację i sprzedaż.

Indywidualne podejście do klienta

Po sprzedaży nieruchomości, skontaktujemy się z nowym właścicielem i dopasujemy całą konfigurację smarthome do indywidualnych potrzeb.

To inwestycja na lata

Mamy świadomość, że kupno nieruchomości to wieloletnia inwestycja. Dlatego właśnie w naszych projektach wykorzystujemy najnowsze technologie smarthome, by zapewnić sprawność i wsparcie Twojego inteligentnego domu na wiele lat.

Untitled design 1

Przekonany? Skontaktuj się z nami.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

DSC 1285 Poprawione NR
This is a staging enviroment