Poznaj dokładnie naszą usługę

Nasze systemy Smarthome to komfort i oszczędność energii. Tworzymy spersonalizowane systemy, które poprawiają jakość życia.

Services Hero Ornament
house-1836070_1280
SMARTYHOME 21

Robimy to dla was

Komfort

Komfort

Nasze rozwiązania SmartHome są stworzone po to, abyś mógł cieszyć się niezrównanym komfortem w swoim domu. Sterowanie urządzeniami i oświetleniem nigdy nie było tak proste.

Efektywność

Efektywność

Dzięki inteligentnym systemom SmartHome oszczędzasz zarówno czas, jak i energię. Nasze rozwiązania pozwalają zoptymalizować wykorzystanie zasobów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Twój spokój ducha jest dla nas priorytetem. Zabezpieczamy Twój dom za pomocą najnowszych technologii, zapewniając ciągłą ochronę.

Dostosowanie

Dostosowanie

Rozumiejąc twoje potrzeby i codzienne rutyny, tworzymy spersonalizowane rozwiązania, które doskonale pasują do twojego stylu życia.

Innowacyjność

Innowacyjność

Oferujemy najnowocześniejsze technologie, które wprowadzają innowacyjność do twojego domu. Uczyń go inteligentnym i przyjaznym środowisku.

Prostota

Prostota

Nasze systemy są nie tylko inteligentne, ale także łatwe w użyciu. Sterowanie Twoim domem staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

1. Nasze podejście.

Nasze SmartHome to komfort i oszczędność energii. Tworzymy spersonalizowane systemy, które poprawiają jakość życia.

Nasze podejście do SmartHome to harmonia między komfortem a oszczędnością energii. Projektujemy inteligentne domy, które dostosowują się do codziennych potrzeb klientów, zapewniając nie tylko wygodę, ale także efektywne zarządzanie zasobami. Nasze systemy pozwalają na zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, bezpieczeństwem i innymi urządzeniami. To nie tylko podnosi jakość życia, ale również pomaga w obniżeniu rachunków za media. Nasze rozwiązania SmartHome są zoptymalizowane pod kątem indywidualnych potrzeb i stylu życia klienta.

2. Technologia

Nasza technologia SmartHome opiera się na otwartym systemie HomeAssistant, co oznacza nieograniczone możliwości integracji urządzeń i tworzenia inteligentnych scenariuszy. Energooszczędne serwery których używamy, gwarantują stabilność i efektywność działania systemu, jednocześnie zmniejszając zużycie energii. Dbamy o bezpieczeństwo danych klientów, stosując zaawansowane technologie szyfrowania i tunelowania, współpracując z Cloudflare w celu ochrony połączeń. Nasza technologia SmartHome łączy wydajność z bezpieczeństwem.

SMARTYHOME 18

3. Indywidualne Rozwiązania

Tworzymy inteligentne domy dostosowane do Ciebie, uwzględniając codzienne rutyny i potrzeby.

Każdy projekt Smarthome to nasza odpowiedź na unikalne potrzeby klienta. Rozpoczynamy od dogłębnego zrozumienia codziennych rutyn, preferencji i celów klienta. Następnie projektujemy spersonalizowane automatyzacje, które ułatwiają życie i zapewniają idealne dopasowanie do ich stylu życia. Chcemy, aby Twój dom działał na Twoją korzyść, dostarczając wygodę, oszczędność czasu i energii.

4. Stałe wsparcie i ochrona

Nasz dział techniczny stale czuwa nad systemami inteligentnych domów u naszych klientów. Zajmujemy się aktualizacją i wsparciem w razie potrzeby. Gdybyś miał jakiekolwiek pytania, śmiało dzwoń a my zrobimy wszystko by rozwiązać Twój problem.

SMARTYHOME

Jak działamy?

Dowiedz się dokładnie jak wygląda współpraca ze Smartyhome

1. Kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami i wstępnie opisz swoje potrzeby dotyczące automatyzacji w Swoim domu.

2. Spotkanie

Spotkanie

Wspólnie ustalimy termin niezobowiązującego spotkania z naszym specjalistą, który zaproponuje rozwiązania smart dopasowane do Twojego mieszkania.

3. Wycena

Wycena

Po spotkaniu, nasi specjaliści zweryfikują otrzymane informacje i przygotują wycenę montażu i integracji smart urządzeń.

4. Montaż i Integracja

Montaż i Integracja

Umówimy się na termin w którym nasz dział techniczny przyjedzie na miejsce i zamontuje oraz zintegruje Twoje wszystkie urządzenia

5. Uruchomienie i Szkolenie

Uruchomienie i Szkolenie

Po montażu, opiekun klienta skontaktuje się z Tobą w celu przeprowadzenia krótkiego szkolenia z obsługi nowej aplikacji

6. To Twój nowy dom

To Twój nowy dom

Wszystko gotowe! Teraz pozostaje się cieszyć nowym, inteligentnym domem.

Asystenci głosowi

Daj głos swojemu domowi! Integracja z asystentami, takimi jak Google Home i Alexa, umożliwia sterowanie inteligentnymi urządzeniami za pomocą poleceń głosowych.

Services Track Line
12

Project Created

1947

Agencies Joined

montaz smarthome

2,157 people have said how good Lumi is:

Our happy clients say about us

“My new site is so much faster and easier to work with than my old site. I just choose the page, make the change.”

Leslie Alexander

Leslie Alexander

Freelance React Developer
“Simply the best. Better than all the rest. I’d recommend this product to beginners and advanced users.”
Jacob Jones

Jacob Jones

Digital Marketer
“I cannot believe that I have got a brand new landing page after getting Omega. It was super easy to edit and publish.”
Jenny Wilson

Jenny Wilson

Graphic Designer

Już teraz zadbajmy o Twój dom.

This is a staging enviroment